Абітурієнту

Ви обрали для себе один із напрямів підготовки нашого університету, ретельно вивчили інформацію про нього, а також про факультет та кафедри, які здійснюють підготовку фахівців з цього напряму. Впевнені, що це саме те, про що Ви мріяли? Тоді час діяти!

Уважно прочитайте Правила прийому.

Зберіть перелічені в Правилах прийому документи, які необхідно пред’явити особисто при поданні заяви про вступ та додати до цієї заяви (включаючи документи, які підтверджують Ваше право на пільги, якщо Ви на них претендуєте).

Якщо Ви за власним вибором збираєтеся подати до Приймальної комісії університету не оригінали, а копії документа державного зразка про повну загальну середню освіту (документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додатка до нього, сертифіката (сертифікатів) Українського центру оцінювання якості освіти, медичної довідки, зверніть увагу на те, що при поданні копій обов’язкове особисте пред’явлення оригіналів.

Заздалегідь напишіть на поштових конвертах, які подаються до Приймальної комісії, у полі «Адреса одержувача, індекс» адресу свого фактичного проживання, за якою Ви зможете одержати необхідні повідомлення Приймальної комісії.

При поданні документів уважно прочитайте об’яви Приймальної комісії. Занотуйте для себе необхідну інформацію.

Зверніть особливу увагу на те, що офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах Приймальної комісії.

Якщо Ви належите до категорій вступників, які проходять вступні випробування в університеті:

• не забудьте особисто, маючи при собі документ, що посвідчує Вашу особу (паспорт або військовий квиток чи посвідчення про приписку до призовної дільниці) та розписку про отримання документів, видану Вам секретарем Приймальної комісії, з'явитися у призначений час за екзаменаційним листом, який разом з документом, що посвідчує Вашу особу, є перепусткою на вступні випробування;

• уважно вивчіть (і запишіть!) «Розклад вступних випробувань». Пам'ятайте, що вступник, який не з'явився на випробування у зазначений за розкладом час без поважних причин, до випробувань не допускається;

• у зазначений в розкладі день вступного випробування необхідно заздалегідь (за 20-30 хвилин до початку випробування) прибути до університету, маючи при собі документ, що посвідчує Вашу особу, екзаменаційний лист і 2 ручки;

• на вступному випробуванні зосередьтесь і не кваптесь;

• спокійно чекайте офіційного оголошення результатів вступних випробувань.

Якщо Ви подали до Приймальної комісії університету копії документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифіката (сертифікатів) Українського центру оцінювання якості освіти і медичної довідки та рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення, Ви зобов’язані у визначені Правилами прийому терміни після оголошення списків осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, виконати вимоги для зарахування: подати оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифіката (сертифікатів) Українського центру оцінювання якості освіти і медичної довідки до Приймальної комісії, якщо Ви вирішили навчатись в університеті за державним замовленням. Якщо в установлені терміни Ви не подасте до Приймальної комісії оригіналів документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, сертифіката (сертифікатів) Українського центру оцінювання якості освіти і медичної довідки (не виконаєте вимог для зарахування), право зарахування до університету на навчання за кошти Державного бюджету буде Вами втрачене.

No Images